Smart Menu

Nowe Menu w Twoim telefonie

~ CZYM JEST SMART MENU? ~

Obecnie już ponad 40% Polaków używa smartfonów i wartość ta dynamicznie się zwiększa. Jeżeli trend utrzyma się, w 2014 roku rynek smartfonów przebije rynek komputerów stacjonarnych.

Mobilny kanał sprzedaży.
Twoje menu w smartfonach klientów.

Pomysł na Smart Menu zrodził się z naszych własnych potrzeb. Często jemy poza domem, zamawiamy jedzenie do biura, czy podróżujemy. Pragnęliśmy stworzyć narzędzie, które nie tylko ułatwi nam codzienne funkcjonowanie, ale również da realną szansę na zwiększenie przychodów restauracji.

Dziś udostępniamy Wam gotowy i bezpłatny sposób na obecność w smartfonach Waszych klientów. Dodatkowo, jeżeli prowadzicie działania marketingowe w serwisie facebook.com, Smart Menu pozwoli Wam publikować pełną kartę na Waszym fanpage.

~ JAK TO DZIAŁA? ~

Użytkownik, po zainstalowaniu aplikacji w swoim smartfonie, uzyskuje dostęp do menu restauracji obecnych w bazie Smart Menu. Dzięki GPS aplikacja wyświetla skrócone karty menu lokali znajdujących się w okolicy. Zasięg poszukiwań można swobodnie regulować.

Inne kryteria wyszukiwania, takie jak możliwość płatności kartą, dostęp do Wi-Fi, dostępność 24 godziny na dobę czy dowóz do klienta, można ustalać za pomocą zaawansowanego filtra. Użytkownik może także skorzystać z wyszukiwarki, która indeksuje zarówno nazwy lokali, dania dostępne w menu, jak i ich składniki. Smart Menu może pokazać tylko lokale otwarte w danej chwili lub lokale, których zasięg dowozu pokrywa aktualną pozycję posiadacza smartfona. Dzieki filtrowi, użytkownik ma możliwość dotarcia do lokalu, który najlepiej spełni jego oczekiwania.

W aplikacji, oprócz menu skróconego, dostępna jest pełna karta z cenami poszczególnych pozycji menu, którą można swobodnie przeszukiwać. Jeśli restauracji zależy na pozyskaniu dodatkowych klientów, może za pośrednictwem panelu restauratora zdefiniować dowolne promocje. Bezpośrednio z aplikacji można również zadzwonić pod wskazany w panelu numer telefonu, np. w celu zamówienia jedzenia, czy rezerwacji stolika.

Dzięki Smart Menu, do Twojej restauracji uzyskają dostęp także osoby, które danego dnia jedynie odwiedzają miasto, w którym prowadzisz biznes. Z myślą o klientach zagranicznych, stworzyliśmy wiele wersji językowych. Za pomocą mapy można w prosty sposób odnaleźć oraz wyznaczyć trasę dojazdu do Twojego lokalu.

~ ZAWSZE AKTUALNA OFERTA I INFORMACJE ~

Nasi partnerzy samodzielnie mogą aktualizować wszystkie dane. Praktyczny panel partnera pozwala je dowolnie edytować. Tworząc go analizowaliśmy strony internetowe wielu sieci i restauracji tak, aby znalazły się w nim wszystkie niezbędne klientowi informacje o Twoim biznesie.

~ MIERZALNY ZWROT Z INWESTYCJI ~

Aplikacja zapisuje każde wyświetlenie Twojej karty oraz telefony wykonane do Ciebie za jej pośrednictwem. Dostęp do tych statystyk pozwoli Ci udoskonalić swoją ofertę i zwiększyć liczbę osób zainteresowanych Twoim lokalem!


Twoje menu w serwisie facebook.com

Posiadasz fanpage w serwisie facebook.com? Dzięki Smart Menu możesz w prosty sposób wyświetlić na nim Twoje menu, informacje o promocjach i lokalu. Dane wprowadzone w naszym panelu będą widoczne równocześnie w smartfonach Twoich klientów i na stronie Twojego lokalu w serwisie facebook.com.

Integracja Smart Menu z Twoją stroną WWW

Wystarczy, że umieścisz na swojej stronie specjalny kod, aby klienci mieli możliwość zobaczenia Twojego menu, lokalizacji i innych informacji za pomocą aplikacji Smart Menu. Wiele stron internetowych nie wyświetla się poprawnie w przeglądarkach telefonów komórkowych. Dzięki Smart Menu masz pewność, że również mobilny klient dotrze do Twojej oferty!

Cennik / Dołącz

Ile to kosztuje?

W ciągu najbliższych tygodni aplikacja pojawi się w pierwszych telefonach. W tym momencie proponujemy Wam udział w programie pilotażowym, który gwarantuje, bezpłatne korzystanie z usługi przez jeden rok. Restauracje, które nie wezmą udziału w pilotażu obowiązywać będzie cennik.

Jak zacząć?

Zapisz się za pomocą formularza obok, a prześlemy Ci wiadomość e-mail z listą potrzebnych informacji.

Chcemy jak najszybciej stworzyć wysokiej jakości bazę restauracji i popularnych sieci, dlatego, jeśli podoba się Wam nasz pomysł, wypełnijcie formularz kontaktowy:

Przykładowe numery: +48 22 219 59 69 lub +48 880 000 056

~ Kontakt ~

Zapraszamy do współpracy oraz dzielenia się z nami swoimi sugestiami.


Masz pytanie? Napisz:

[email protected]
tel. +48 880 000 056